Marie-Louise Bäckman (KD)

Uppdrag (3 st)

Organisation Uppdrag Start Slut
Styrelsen för Närhälsan ersättare 2023-02-15 2026-12-31
Kristdemokraternas RF-grupp ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Regionfullmäktige ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Organisation Uppdrag Parti Start Slut
Regionfullmäktige ersättare KD 2018-10-15 2022-10-14